Royalvan Rent a Car
Yükleniyor...

24 Saat Araç Kiralama - 0552 603 44 65

Royalvan Rent a Car
Fiat Egea

Royalvan Rent a Car - Fiat Egea

Royalvan Rent a Car
Hyundai Accent Blue

Royalvan Rent a Car - Hyundai Accent Blue

Royalvan Rent a Car
Ford Custom

Royalvan Rent a Car - Ford Custom

SIKÇA SORULAN SORULAR

Online olarak www.royalvan.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
0552 603 44 65 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
info@royalvan.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka garantisi verilmemektedir. Rezervasyonunuzun yapıldığı grupta araç o tarihte müsait değilse bir üst segment araç aynı fiyattan verilecektir.
Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ),adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depozitoyu da gösteren imzalı kira anlaşmanızın bir nüshasını mutlaka isteyiniz.
Tüm araçlarımızın rent a car kaskosu bulunmaktadır. Ancak kaskonun geçerli olabilmesi için yetkili merciiden "Trafik Kaza Raporu" ve "Alkol Raporu" ile birlikte, diğer tarafın evrakları ehliyet, ruhsat ve trafik sigorta fotokopiler vs... temin etmeniz ve en geç 24 saat içinde ofisimizi bilgilendirmeniz gerekmektedir.
Rezervasyonlarınız için bir zaman sınırlaması yoktur, ancak ne kadar erken rezervasyon yaptırırsanız talep ettiğiniz aracın temini o derece rahat olacaktır, geç yapılan rezervasyonlarda elimizdeki seçenekleri değerlendirmek zorunda kalmanız gerekebilir.
Şirketimiz tarafından rezervasyon iptali bugüne kadar olmamıştır, tabiki de elinizde rezervasyon formumuzun tarafımızdan onaylandığını gösteren belgeyi e-mail veya fax yolu ile size ulaştırıyoruz, talep ettiğiniz aracın temin edilemediği durumlarda (kaza, büyük bir arıza veya geç dönmesi gibi çok sık olmasa da istem dışı durumlarda) muadili veya bir üst modeli ile upgrade edilmektedir.
Depozito uygulamamız kaza anında raporların alınmaması veya alkollü olarak araç kullanımında, gecikme, sürücü hatalarından doğan arıza ve hasarlarda kullanılır, depozito nakit veya kredi kartı ile yapılabilir. Alınan depozit kira kontratı üzerinde belirtilir. Aracın dönüşünde aksi durum olmadığı taktirde depozitonuz iade edilir.
Kullanabilir. Bu durumda diğer kullanıcının ehliyet bilgileri tarafımıza ulaştırılmalıdır. Kontrat üzerinde bilgileri olmayan kullanıcıların yarattığı hasar ve arızalar kasko kapsamı dışındadır. Dolayısı ile masrafları tarafınızdan tahsil edilir.
KAZA DURUMUNDA, Aracın yerini değiştirmeden bölgede yetkili olan Polis veya Jandarma tarafından Kaza Raporu, Alkol Raporu ve karşı tarafın evraklarının fotokopisini alıp 24 saat içinde ofisimizle bağlantı kurmanız gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra arkadaşlarımız neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır.
ARIZA DURUMUNDA, Ofisimizle bağlantı kurmanız gerekmektedir. Eğer arıza İstanbul sınırları içerisinde vuku bulmuşsa tamir servis ekibimiz en kısa sürede arızayı giderecektir. İstanbul sınırları dışında ise, doğrudan ofisimizle bağlantı kurduğunuz takdirde arkadaşlarımız neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Eğer arıza uzun sürede halledilecek ise, yine ofisimizle bağlantı kurduğunuzda bulunduğunuz yere aynı araç veya muadili bir araç gönderilip, arızalı araç ile biz ilgileniyoruz.
Yaş sınırı vardır. Araç gruplarına göre değişmekle beraber, en az 22 yaşını doldurmuş olmalı ve en az 2 yıllık yerli veya yabancı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.
Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu, kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

ROYALVAN RENT A CAR, belirtilen fiyatlarda, koşullarda ve araç modellerinde haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kiralama fiyatları bilgilendirme amaçlı olup, kiralama anında merkezimizde belirtilen fiyatlar esastır.

Mükemmel bir araç mı istediniz ?

Şimdi Arayın

0552 603 44 65

En Son Haberler

Royalvan ofis RV Ofis

Royalvan artık İstanbul Havalimanı'nın yakınlarında Sultangazi'de !

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olan Royalvan Rent a Car, genç, lüks ve ekonomik araç filosu ile artık İstanbul Havaalanında araç kiralama hizmetine devam ediyor. Sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Royalvan Rent a Car ’dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Royalvan park RV Park

Genç ve dinamik yapısı ile kaliteli hizmet !

Türkiye ’de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olan Royalvan Rent a Car genç ve dinamik yapısı ile her türlü organizasyonlarda kaliteli hizmeti ve ürün çeşitliliğini müşterilerine sunmaktır. Gelen tüm talepleri titizlikle inceleyip doğruluk ve dürüstlük ilkesinden sapmadan tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla temel hedefi koşulsuz müşteri mutluluğudur. Sizlerden aldığımız güvenle hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırarak yolumuza emin adımlarla devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.